Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa

Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa

28 maja odbyła się konferencja prasowa, a co za tym idzie, oficjalna premiera marki be organic. Impreza miała miejsce w bardzo klimatycznej warszawskiej restauracji LIF, zdecydowanie propagującej zdrowy styl odżywiania, czyli w miejscu wprost idealnym na premierę kosmetyków naturalnych.

Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa 4.29/5 (85.71%) 7 votes

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy spore grono dziennikarzy, głównie Pań, które nie zawiodły i licznie stawiły się w wyznaczonym miejscu. Na każdą z nich czekały niespodzianki w postaci przepięknego bukietu kwiatów, podanego w wyjątkowej oprawie, jaką niewątpliwie była ekologiczna, płócienna torba oraz cały pakiet kosmetyków be organic, aby na własnej skórze mogły przetestować ich działanie.

Całą imprezę poprowadziła niezwykle sympatyczna i zdecydowanie pogodna :) Agnieszka Cegielska. W trakcie można było dowiedzieć się m.in., jak w głowie Aleksandry i Marty zrodził się pomysł na taką markę. Do dyspozycji uczestników konferencji pozostawała również kosmetolog, Pani Magdalena Jochemska, która pokrótce przybliżyła zebranym istotę działania kosmetyków naturalnych.

Dziennikarki miały okazję już w trakcie konferencji zapoznać się z wszystkimi kosmetykami z linii be organic. Całą imprezę z pewnością uświetnił poczęstunek, do którego przygotowania inspiracją było nic innego, jak składniki zawarte w produktach be organic, m.in. jagody goji czy kokos.

Przybyłym na to ważne dla nas wydarzenie dziennikarzom i dziennikarkom serdecznie dziękujemy za to, że byli tam z nami, a Was wszystkich teraz już oficjalnie zapraszamy do świata be organic.

Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa 4.29/5 (85.71%) 7 votes

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodano: 01.06.2015
Aktualności
Wróć na górę