Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN

Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN

To był zdecydowanie nasz wielki dzień. Środa, 28 października. Za sprawą wystąpienia Aleksandry i Marty w najpopularniejszym programie śniadaniowym – Dzień Dobry TVN – informacja o istnieniu be organic dotarła do jeszcze większego grona odbiorców.

Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN 5.00/5 (100.00%) 17 votes

W studio DDTVN dziewczyny pojawiły się dużo wcześniej, bo wiadomo, wystąpienie w telewizji rządzi się swoimi prawami 😉 Było sporo wrażeń i pozytywnych emocji. Tzw. „wejście na żywo” nastąpiło ok. godziny 10:10. Po tradycyjnym krótkim reportażu, który przygotowany został nieco wcześniej, w programie rozmawiała z nimi Dorota Wellman. Dziewczyny relacjonowały, że atmosfera w studio była naprawdę przemiła, co zdecydowanie pomogło rozładować nieco stres, który chyba zawsze towarzyszy wystąpieniom na żywo. Aleksandra i Marta opowiedziały m.in. o tym, skąd w ogóle wziął się pomysł na be organic i wizyta w jakim kraju była inspiracją do powstania marki. Uchyliły też rąbka tajemnicy, co do planów na najbliższą przyszłość. Młode mamy z pewnością czekają teraz niecierpliwie na obiecaną linię kosmetyków dla najmłodszych :)

A po programie nastąpiła przemiła niespodzianka w postaci lawiny zamówień z Waszej strony :) Dziękujemy serdecznie za zaufanie, jakim nas obdarzyliście!

Jeśli ktoś z Was ze względu na wczesną porę emisji, nie miał możliwości obejrzenia programu z udziałem Aleksandry i Marty, to teraz możecie nadrobić zaległości.

Zobacz materiał wideo – Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN

Kosmetyki naturalne be organic w dzien dobry tvn

 

Zobacz galerię z audycji Dzień Dobry TVN i marki be organic

 

Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN 5.00/5 (100.00%) 17 votes

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodano: 30.10.2015
Aktualności
Wróć na górę