Aktualności

Zestawy prezentowe na Święta – be organic

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas magii, miłości i radosnych spotkań w rodzinnym gronie. Jest to również czas, kiedy obdarowujemy bliskie nam osoby upominkami. Oczywiście każdy z nas chciałby, aby jego prezent był naprawdę unikatowy i przede wszystkim sprawił radość obdarowanej osobie. Wbrew pozorom, nie jest łatwo dokonać wyboru. Postanowiliśmy ułatwić Wam podejmowanie decyzji prezentowych i z tej okazji przygotowaliśmy dwa wyjątkowe zestawy świąteczne be organic. Pierwszy z nich zawiera kosmetyki do naturalnej pielęgnacji twarzy. W jego skład wchodzi mleczko do demakijażu, peeling myjący oraz krem do twarzy. Zestaw drugi to trzy kosmetyki do naturalnej pielęgnacji ciała: peeling, masło do ciała i kultowy już olej kokosowy. Oba zestawy świąteczne są pięknie opakowane i znajdują się w specjalnie zaprojektowanych pudełkach. Będą cieszyć również oko :) Naszym skromnym zdaniem to prezent idealny, który z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Możecie być pewni, że decydując się na obdarowanie kogoś bliskiego jednym z zestawów świątecznych be organic, Wasz prezent nie zasili kategorii „nietrafiony” 😉

Zestawy do kupienia w naszym sklepie internetowym <<<Zobacz zestawy>>>

Zestawy Świąteczne Be Organic

Zestawy prezentowe na Święta – be organic 4.60/5 (92.00%) 5 votes
Kosmetyki ograniczne be organic – Film z programu Dzień Dobry TVN juz na YouTube

Kosmetyki ograniczne be organic – Film z programu Dzień Dobry TVN juz na YouTube

Z przyjemnością informujemy, że materiał na temat naturalnych kosmetyków be organic z udziałem założycielek marki Aleksandry i Marty z programu Dzień Dobry TVN jest już w serwisie YouTube. Materiał można też obejrzeć na naszym blogu.

Zapraszamy. Miłego oglądania.

Kosmetyki ograniczne be organic – Film z programu Dzień Dobry TVN juz na YouTube 4.71/5 (94.29%) 7 votes
be organic – Doskonałość Roku 2015 miesięcznika Twój Styl

be organic – Doskonałość Roku 2015 miesięcznika Twój Styl

Nie zdążyliśmy jeszcze dobrze ochłonąć po zeszłotygodniowym wystąpieniu w programie Dzień Dobry TVN, a tu kolejna porcja mocnych wrażeń. Nasze kosmetyki wzięły udział w konkursie miesięcznika „Twój Styl” – Doskonałość Roku 2015. We wtorek 2 listopada Aleksandra i Marta wybrały się na uroczystą galę finałową konkursu, z której oczywiście nie wróciły z pustymi rękami :) Seria kosmetyków do ciała be organic zdobyła bowiem główną nagrodę w kategorii Kosmetyki naturalne i Organiczne. Pielęgnacja Ciała.

be organic – Doskonałość Roku 2015 miesięcznika Twój Styl 4.98/5 (99.65%) 113 votes
Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN

Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN

To był zdecydowanie nasz wielki dzień. Środa, 28 października. Za sprawą wystąpienia Aleksandry i Marty w najpopularniejszym programie śniadaniowym – Dzień Dobry TVN – informacja o istnieniu be organic dotarła do jeszcze większego grona odbiorców.

Kosmetyki naturalne be organic w Dzień Dobry TVN 5.00/5 (100.00%) 17 votes
Relacja video z premiery kosmetyków be organic

Relacja video z premiery kosmetyków be organic

Od czasu oficjalnej premiery naszych kosmetyków minęły niecałe 2 miesiące. Był to dla nas okres bardzo pracowity ale także bardzo emocjonujący i chcemy bardzo podziękować za wszystkie miłe słowa na temat naszych produktów, które do nas przez ten czas dotarły.

Relacja video z premiery kosmetyków be organic 3.89/5 (77.78%) 9 votes
Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa

Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa

28 maja odbyła się konferencja prasowa, a co za tym idzie, oficjalna premiera marki be organic. Impreza miała miejsce w bardzo klimatycznej warszawskiej restauracji LIF, zdecydowanie propagującej zdrowy styl odżywiania, czyli w miejscu wprost idealnym na premierę kosmetyków naturalnych.

Premiera kosmetyków naturalnych be organic 28.05.2015 Warszawa 4.29/5 (85.71%) 7 votes
Wróć na górę